PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34888}

Pojutrze

The Day After Tomorrow
6,8 223 461
ocen
6,8 10 1 223461
5,5 21
ocen krytyków
Pojutrze
powrót do forum filmu Pojutrze

ciekawe ak to jest , że wszystko zamarzło wokół a wilki nie :-), i po za tym ci w bibliotece musieli ogień rozpalać od książek ?? było tyle mebli , drewno lepiej sie pali :-)

ocenił(a) film na 10
czaszka_2

może myśl bardziej racjonalnie , myslisz ze gdybys ty to przeżywał miałbyś czas na dobre wyjście z sytuacji chodzi too że wiedizałbyś ze akurat drewno ? ludzie pomyślcie czasem .. że strach itp to jest naprawde straszne, a co do wilków to może macie racje a może nie, mogliby chociaż pokazać jak sie uchowały no ale itak film jest bardzo dobry

FiGo

nie wiem nie pamietam dobrze ale wilki uciekly z zoo potem pobiegly na statek i chyba po kulminacyjnych mrozach (gdy zamarzalo wszystko) juz ich nie pokazali!!! pozatym wilki sa swietnie przystosowane do takich warunkoow!!! chyba łyse to one nie były LOL

ocenił(a) film na 8
FiGo

hej hej ale bez przesady, przyslo im do glowy zeby palic ksiazki a nie przyszlo do glowy palic mebli??? sam pomysl, co ci pierwsze przychodzi na mysl jak widzisz kominek??? chyba nie palenie ksiazek???? poza tym zeby utrzymac taki ogien jaki oni tam mieli to zdecydowanie nie z tych ksiazek, za szybko by sie spalaly. Ale co tam w koncu byli w bibliotece nie?to palili ksiazki, zastanawiam sie co palili ci co byli w innych budynkach

Kseniucha

mnie też to zastanowiło, ale mając do wyboru papier i LAKIEROWANE drewno....

FiGo

absurdow bylo wiecej, mozna zaczac od telefonu, ktory dziala pod woda (bardzo ciekawe), zamarzanie (rowniez bardzo ciekawe, jaka to musialaby byc temperatura, co w ciagu kilku sekund zamrozila silnik helikoptera, czlowieka, budynki :)) Nastepna sprawa to zamarzniete drzwi w bibliotece i cala reszta, jak brygada ratunkowa otworzyla zamarzniete na kamien drzwi jedna raczka?. (Ja nie moge w zime czasami otworzyc drzwi w samochodzie, a nie sa tak zamarzniete jak tamte). Nastepna sprawa to jak tak duzy statek wplynal w mistao. Dlaczego budynki przy takiej temperaturze nie zawalily sie. Lud ma wieksza objetosc niz woda, wszystkie budynki powinny byc rozwalone. Ogolnie fim o tematyce ciekawej, aczkolwiek kilkukrotnie przesadzony.

ocenił(a) film na 10
ambush

wow
ja aż tyle rzeczy nie widziałam, jestem pod wrażeniem spostrzegawczości
Ale mimo wszystko film mi się bardzo podobał

ocenił(a) film na 10
ambush

cholera po co wyszukiwać niedociągnięcia, nie rozumiem jak można chodzić do kina po to aby szukać pomyłek ... jak chodze do kina by sie odprężyć i wyluzować, powinniście brać ze mnie przykład ;-)

użytkownik usunięty
derrek

tego się nie szuka to się poprostu widzi

ocenił(a) film na 8
derrek

no wlasnie, takie rzeczy sie po prostu same rzucaja w oczy i co do naciagniec to czesto to robie ale czasem sie nie da hihi ;)

derrek

nie szukalem tych niedociagniec, same cisnely sie w oczy. Podejrzewam ze jakbym obejrzal to raz jeszcze to bym dolozyl drugie tyle. Ogolnie jednak raz wystarczy.

użytkownik usunięty
ambush

Ambush poieram twoja wypowiedz.....mam podobne odczucia bylo tyle pomylek, ze to one staly sie w tym filmie najwazniejsze.
PS: po obejrzeniu tego filmu bylo wiecej wpadek niz we wszystkich Jackass!!!

ocenił(a) film na 10
ambush

a mi pomimo tych wszystkich pomyłek, które swoją drogą też zauważyłem i które tak naprawdę za bardzo mi nie przeszkadzały ... co to ja miałem pisać ;P ... aha i tak uważam, że film jest świetny ;-)

ocenił(a) film na 3
ambush

Dodam jeszcze jedno. Otóż penicylina, która byłaby przechowywana w takiej temperaturze, byłaby zupełnie bezużyteczna. Chyba leki mają jakąś wymagania jeśli chodzi o temperaturę. To wie każde dziecko. Jak widać nie wie tego każdy scenarzysta hollywoodzkich produkcji.

ocenił(a) film na 4
czaszka_2

a czy zwrócił ktoś uwagę że jak Ci goście z zoo przyszli sprawdzić co z zwierzętami, to wilków nie było, ale za to niedźwiedź cały czas siedział w klatce ;-)

użytkownik usunięty
asai

i co? gdy jeden człowiek ucieka z więzienia inni tam pozostają i czemu to ma dowodzić?

ocenił(a) film na 4

gdy człowiek ucieka z więzienia zazwyczaj używa do tego głowy, a nie wyrywa krat zębami

użytkownik usunięty
asai

fajnie ale dlaczego tak porusza ciebie to że wilki zwiały a niedźwiedź nie?

ocenił(a) film na 4

hmmm... na mój gust rozjuszony niedźwiedź może zdziałać więcej niż wilki... a pisze o tym dlatego, że ten film oglądało się jak bajkę, a od takich filmów oczekuję trochę więcej realizmu :-) pozdrro!!

użytkownik usunięty
asai

tak tylko idąc w tym kierunku trzeba by poznać dokładnie zachowanie obu gatunków tych zwierząt, sporo wiem o wilkach i o niedźwiedziach niestety nie,
ale to że zwierze duże nie zawsze znaczy że cwane, weźmy przykład słoni, jak od małego będziesz przywiązywać je łańcuchem to później wystarczy już sznureczkiem bo i słoń "wie" że się nie uwolni,
punkt drugi - nie znamy topografii budynku ani zabezpieczeń, może wilki zlekceważono i dlatego mogły łatwiej się wydostać niż niedźwiedź
sprawa trzecia - w zoo zwierzęta są albo urodzone w niewoli albo wzięte z naturalnego środowiska (czego się unika, przynajmniej tak twierdzą) a łatwiej jest spotkać oswojonego niedźwiedzia niż wilka - więc u którego instynkt przetrwania będzie silniejszy....:)
co do realizmu - podstawowe założenie jest nie realne, epoka zlodowacenia w 48h ...;P

ocenił(a) film na 4

no cóż, w jednym się zgadzamy - że zlodowacenie w 48 h jest mało realne :P a jeśli chodzi o wilki i niedźwiedzia, to chyba za bardzo się wgłębiasz przeprowadzając analizę -czy urodzone w zoo czy nie, itp. W filmie pokazali tak.. zwierzęta są poddenerwowane nadchodzącą zmianą klimatu - ptaki odlatują na południe, a w zoo zwierzęta ciskają się w klatkach- wszystkie, a nie tylko wilki ;-) Może wilki się wydostały, bo niedźwiedź by potem tak zgrabnie nie biegał po statku :-)) Pozdrro!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones