PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34888}

Pojutrze

The Day After Tomorrow
6,8 223 439
ocen
6,8 10 1 223439
5,5 21
ocen krytyków
Pojutrze
powrót do forum filmu Pojutrze

fiasko!

ocenił(a) film na 1

co za durny film! w dodatku poprzetykany błędami i brakiem logiki.
jedyny pozytywny wątek [który się później rozmył] to kolesie w kosmosie :]
ale byłoby zabawniej gdyby przeżyli jako jedyni ludzie.

użytkownik usunięty
assami

Tok rozumowania identyczny jak u mojego 11-letniego brata...
Widziałem ten film wiele razy, mogę go oglądać bez końca. Jest w nim to coś. Wg mnie najlepszy film katastroficzny.

ocenił(a) film na 1

pozdrów brata.

ocenił(a) film na 7

Rzeczywiście jeden z najlepszych. Co nie ziemia faktu, że jednak miejscami pokazujący, że amerykanie w hollywood to idioci. Ja gdybym robił film za kilkadziesiąt milionów to wziął bym do załogi chociaż jedną osobę która powie mi, że palenie w kominku książkami to skrajny debilizm jeśli w koło mamy tony drewna z krzeseł, szaf itp. a nie na siłę ciągnąć wątek. "Nie dam spalić tej księgi! Jest drogocenna", zabrało mi to połowę przyjemności z filmu :/

ocenił(a) film na 3
seastian

Niektóre efekty szczerze miłe dla oka (np. zjawiskowa fala zalewająca Nowy Jork) inne, niestety, dość denne... Strasznie mnie zawiodły te cyfrowe wściekłe wilki - w filmie tego formatu aż prosi się o wytresowane żywe zwierzęta. Motyw tatusia pędzącego na ratunek bezbronnemu przecież, 17-letniemu synkowi nie mniej irytujący, na swój sposób śmieszny. A palić mebli w bibliotece przecież nie mogli - na czymś musieli się w końcu wylegiwać. No i brakło by tła dla rodzącego się przy jakże świetnej okazji romansu...

ocenił(a) film na 7
Aquarius702

Gdyby odjąć z tego filmu tak połowę tego zbędnego patosu i nieco go urealnić to był by film godny miana arcydzieła. Niestety oprócz tych kilku mebli na których się wylegiwali było też kilkaset innych w całej gigantycznej bibliotece. Krzesła do połamania na rakiety śnieżne się znalazły ale tych krzeseł i biurek z początkowych scen filmu nie zauważyli. Żal Pl po prostu, ktoś sobie wymyślił, tę bucowaty nadęty wątek z "dziedzictwem narodu" i tak to ciągnęli do końca :/

seastian

ja oceniłem na ,,dobry'' a to dlatego ze spełnił ten film swoje zadanie-zabił moja nudę,a ze sie nudziłem, wiec chyba wszystko jasne , co do braku logiki to faktycznie , te krzesełka mnie zupełnie rozwaliły, prócz w/w krzesełek i ksiązek były tam i biurka , (ogólny odjazd kamery ładnie to pokazał) które zapewne z racji tego ze są wykonane z drewna dawały by zapewne wiecej ciepła, jest jeszcze motyw z łazeniem głównych bohaterów po szklanym dachu ,jakby gosc asekurujący nie mógł sie przesunąc na profile metalowe i uratowac kumpla ,ze o wilkach nie wspomnę - brakowało tylko oddania honoru do powiewającej flagi i byłby git, ale no cóz nikt nie jest doskonały

ocenił(a) film na 7
louis2014

A dokładnie, motyw z ratowaniem po pęknięciu szkła. Pomijając to co już słusznie stwierdziłeś koleś dodatkowo zdjął w mrozie rękawiczki żeby zaprzeć się o te metalowe części i pokaleczyć sobie dłonie. Logiki ani sensu w tym nie widziałem, chyba, że były to jakieś ultra śliskie rękawiczki :)

ocenił(a) film na 5
Aquarius702

Z efektów ciekawie wyglądało i brzmiało jeszcze wpłynięcie ogromnego kolosa pomiędzy drapacze chmur NY. Z tymi wilkami miałem dosłownie to samo. Za takie grube miliony tak słabo zrealizowany efekt. Najlepiej gdyby w ogóle nikt nie wpadł na pomysł z nimi o darowałby sobie tą i tak denną scenę.

assami

moim zdaniem niezły jak na tradycyjne kino rozrywkowe... bez porównania lepszy od 2012...

assami

XD Też by tam długo nie pożyli.

użytkownik usunięty
assami

Może jakieś fakty prócz pustej pisaniny ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones