PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34888}

Pojutrze

The Day After Tomorrow
6,8 223 439
ocen
6,8 10 1 223439
5,5 21
ocen krytyków
Pojutrze
powrót do forum filmu Pojutrze

Jeden z lepszych filmów katastroficznych, podobał mi się lepiej niż np. to całe "2012"

ocenił(a) film na 5
FanDobregoKina

tak a co robia amerykanie w pomieszczeniu z drewnianymi meblami by sie ogrzać? pala książki

ocenił(a) film na 7
neprosti

Bo ta scena miała być symboliczna. Spalenie Biblii Gutenberga = kres ludzkości nie pamietam czy ją spalili.... a meble... cóż to tylko podkładki pod tyłek :)

ocenił(a) film na 7
neprosti

no wiesz, Amerykanie wierza rowniez, ze od uderzenia asteroidy uratuje ich banda prostakow z platformy wiertniczej i lysy Bruce Willis, wiec co sie dziwisz...

biver7

A większość studentów amerykańskich twierdzi że Beethoven to pies...

ocenił(a) film na 7
FanDobregoKina

o tak, zgadzam sie. "2012" to gowno, "pojutrze" nie wystawialo az tak mojej inteligencji na probe.

ocenił(a) film na 8
biver7

Owszem jest dobry.Ja daję 8/10.

ocenił(a) film na 5
biver7

"2012" to najbardziej nielogiczny film w swoim gatunku, co wie każdy, kto choć trochę interesuje się Matką Naturą. Nie mniej jednak film zasługuje na pewną ocenę chociażby z powodu zarąbistych efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 5
FanDobregoKina

Rozczarowanie, tyle ode mnie. ocena maks 5/10 za efekty specjalne. Całłość to jedna wielka katastrofa. Jeśli katastrofe przedstawia się w katastrofalnie słabym wydaniu to jest zaje****a katastrofa filmowa..Porażka

ocenił(a) film na 5
FanDobregoKina

Jeszcze jak by tego było mało razi fakt iż na początku pokazują co sie dzieje w japoni, co się dzieje w indiach i ujmuja problem globalnie, żeby póxniej na koniec filmu skupic się na problemie grupki ludzi i rasie amerykańskiej..a przepraszam co z resztą cywilizacjii, wyginęły? ?

nawet wzmianki nie było na koniec o innych...

ocenił(a) film na 7
samsung888

eee, a co to jest: rasa amerykańska? Nigdy o takiej nie słyszałam...

ocenił(a) film na 5
biver7

chodzi oczywiście o społeczność amerykańską. rasa amerykańska to moj wlasny wyrob .

FanDobregoKina

tu sie zgadzam. Starsze o niemal 6 lat pojutrze jest dużo ciekawsze i fajniej zmontowane niż kicz 2012...

ocenił(a) film na 8
FanDobregoKina

No ten film jest zarabisty.! Bardzo mnie się spodobał! Kocham go!

ocenił(a) film na 8
FanDobregoKina

Zgadzam się z autorem,to naprawdę porządny film katastroficzny. Jak dla mnie miał fajnie dobranych aktorów, ciekawą i nie robiącą z widza idioty fabułę, nastrojową muzykę i super efekty. Plus kilka scen posiadało fajny, niepokojący klimacik np scena z ptakami. Wiadomo, że nie jest to arcydzieło, ale ja do tego filmu lubię wracać.

ocenił(a) film na 1
FanDobregoKina

Jak chcesz obejrzeć dobry film katastroficzny to zobacz sobie filmy tego gatunku z lat 70-tych - czasami lecą na TCM. Pojutrze to niestety bardzo kiepski film, tak samo jak 2012. Efekty specjalne w ogóle mi się nie podobały. Np. kiedy sanie spadły na szklaną poręcz ruchomych schodów. Szkło zachowało się jak stalowa płyta pancerna. Albo wilki na statku - zachowywały się jak obcy - ósmy pasażer Nostromo podczas gdy jak okiem sięgnąć wszędzie padlina w nieograniczonych ilościach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones