PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34888}

Pojutrze

The Day After Tomorrow
6,8 223 461
ocen
6,8 10 1 223461
5,5 21
ocen krytyków
Pojutrze
powrót do forum filmu Pojutrze

Fikcja ?

ocenił(a) film na 10

Kiedy wchodził do kin wszyscy krzyczeli ze to bajka i fikcja ! i co teraz mamy w USA podobny wir
mrozu, wir polarny paraliżuje USA temperaturami odczuwalnymi rzędu - 55 stopni C, na Florydzie i Hawajach są
temperatury minusowe ! i co wy na to krzykacze ?

http://natemat.pl/87831,takiej-zimy-w-usa-nie-bylo-od-lat-czym-jest-wir-polarny- ktory-powoduje-tak-wielkie-wahania-temperatur

tomucho77

ja tam nie krzycze. Quaid przewidzial wlasnie ze jakies 100 lat moze wiecej. w filmi pokazano w ciagu kilku dni :P

tomucho77

coz, tylko tak mogę to skomentować
http://thoughtcloud.co.za/wp-content/uploads/2014/02/a8W2qm6_460sa_v1.gif

ocenił(a) film na 7
tomucho77

Znaczy, że twórcy porządnie odrobili pracę domową.

ocenił(a) film na 3
tomucho77

To bajka i fikcja. Nie słyszałem, żeby jakieś miasto zamarzło w pół dnia, USA pokryła czterdziestometrowa warstwa śniegu, rozpoczął się masowy exodus ludności USA do Meksyku (Kanadę to chyba diabli na dobre wzięli, nie?), ani rząd USA nie ogłosił darowania długów Meksykowi.
I się nie zanosi.

ocenił(a) film na 10
Tataaleksandrykatarzyny

A czy ja gdzieś napisałem w jeden dzień ?

ocenił(a) film na 3
tomucho77

A w dwa dni? W tydzień, miesiąc, pół roku? W OGÓLE?! Daję ci szansę, proszę...

ocenił(a) film na 10
Tataaleksandrykatarzyny

Na co mi dajesz szansę ? przeczytaj mój pierwszy post człowieku ! czy gdzieś napisałem o tym o czym ty napisałeś powyżej ?

ocenił(a) film na 3
tomucho77

"Kiedy wchodził do kin wszyscy krzyczeli ze to bajka i fikcja ! i co teraz mamy w USA podobny wir
mrozu, wir polarny paraliżuje USA temperaturami odczuwalnymi rzędu - 55 stopni"

Podobieństwo pomiędzy sytuacją filmową a tym "wirem polarnym" jest mniej więcej takie, jak między tajfunem a pierdnięciem.

Następnym razem jak znajdziesz zdechłą muchę na parapecie możesz ogłosić, że jest to podobieństwo do wielkiego wymierania gatunków. Do teorii Wielkiego Wybuchu może zaś upodobnić się wystrzał tłumika na ulicy.

ocenił(a) film na 10
Tataaleksandrykatarzyny

No wreszcie zrozumiałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones