PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34888}

Pojutrze

The Day After Tomorrow
6,8 223 463
oceny
6,8 10 1 223463
5,5 21
ocen krytyków
Pojutrze
powrót do forum filmu Pojutrze

"Dotrze. Uda mu się."

Dialogi lepsze niż w Klanie :D

ocenił(a) film na 8
andre_

:D :D :D
dobre :)

ocenił(a) film na 3
andre_

Przesadzony heroizm tatusia. Bohater jakich mało.

ocenił(a) film na 5
aanonn

Po co ten tatuś ruszył do Nowego Jorku to do dziś nie wiem. Kompletnie nonsensowne działanie.

andre_

Po to żeby i po niego przyleciały helikoptery;)
Faktem jest że jego wyprawa niczego nie dała nikomu nie pomogła, (a jednemu wręcz mocno zaszkodziła) ot bezsensowna czynność. Tyle że pan reżyser mógł jakoś pociągnąć wątek genialnego naukowca, a sam film, ot kolejna rzemieślnicza robota Emmericha, według tego samego przepisu, bez polotu, ambicji i wysiłku.

ocenił(a) film na 8
andre_

Instykt ojcowski. Gdyby twój syn siedział gdzieś w bibliotece w czasie nowej epoki lodowcowej i czekał aż zamarźnie to siedziałbyś wygodnie na kanapie, wpiepszając czipsy, mówiąc sobie, że da sobie radę?

ocenił(a) film na 5
ciamciaramcia09

Nie, ruszyłbym w drogę żeby zginąć pierwszego dnia. G.. by to pomogło synowi, ale za to nad moim grobem (symbolicznym) mógłby walnąć jakimś patriotycznym tekstem.

ocenił(a) film na 8
andre_

A niby jak mieliby rozmawiać? Zajechać Szekspirem? Pierdyknąć trzynastozgłoskowcem?
Proszę was...

ocenił(a) film na 5
Vahino

Dotrze albo nie dotrze - oto jest pytanie, któż odpowie na nie ?
Natenczas Wojski chwycił na taśmie przypięty, swój róg bawoli, długi, cętkowany, kręty.
I wezwał helikoptery. Wszystkie cztery.

andre_

hahahah, czekam na twój pierwszy dramat xD

ocenił(a) film na 7
andre_

Plus dla Ciebie :)

ocenił(a) film na 5
aqu32

Miks Szekspira, Mickiewicza i mojej skromnej osoby ;)

andre_

Genialne podsumowanie (;

ocenił(a) film na 8
andre_

dobre:D
tak czy siak mimo całej swej naiwnej fabuły to mój ulubiony film katastroficzny:)

ocenił(a) film na 5
misti27

Sceny katastroficzne ok, ale ta reszta to "bul i rzal".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones